Co robimy?

Szkoła Tańca Flexi-Dance powstała z pasji do tańca. Wieloletnie doświadczenia taneczne zdobyte podczas uczestnictwa w turniejach tańca towarzyskiego, pokazach, szkoleniach i treningach w umiejętny sposób łączymy z naszą pracą zawodową...

więcej

Zapisz się!!!

Jeśli chcesz uwolnić swoje emocje dołącz do nas.

TAK Chcesz się do nas zapisać??

O nas

Szkoła Tańca Flexi-Dance  powstała z pasji do tańca. Wieloletnie  doświadczenia taneczne zdobyte podczas uczestnictwa w turniejach tańca towarzyskiego, pokazach, szkoleniach i treningach w umiejętny sposób łączymy z naszą pracą zawodową. Mottem naszej firmy jest niesienie radości oraz wolności z obcowania ze sztuką, którą niewątpliwie jest taniec.

Zapewniamy fachową wiedzę taneczną połączoną z zaangażowaniem każdego z instruktorów i pełnym oddaniem dla prowadzonych zajęć.

Nasze zajęcia prowadzą nie tylko doświadczeni i oddani tańcu instruktorzy, ale także ciekawe osobowości, które potrafią przekazać wiedzę taneczną nie tylko w sposób rzetelny i skuteczny, ale przede wszystkim ciekawy i pozwalający traktować taniec także jako zabawę ruchem przy muzyce. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, tak aby instruktor miał możliwość konsultacji poszczególnych kroków z każdym uczestnikiem zajęć.

Jeśli tylko pojawia się problem z nauczeniem bądź wykonaniem poszczególnych sekwencji tanecznych mogą Państwo liczyć na pomoc każdego z instruktorów. Dewizą naszych zajęć jest zaangażowanie i kontakt z każdą parą celem sprawdzenia poprawności wykonania danego kroku.

Sam instruktor sprawdza i koryguje każdego uczestnika zajęć tak abyśmy wspólnie mogli osiągnąć zamierzony efekt nauki i zadowolenie z tańca.

Nasza dewiza to: pomoc każdemu uczestnikowi kursu w przyswojeniu jak największej ilości kroków i ruchów tanecznych. Traktowanie każdego uczącego się indywidualnie w zależności od możliwości i potrzeb osoby uczącej się.

Prowadzimy różnorodne style taneczne:  latynoamerykańskie i standartowe, grupy w kilku poziomach zaawansowania: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany kończąc na grupach tańczących około dwóch lat.

STUDIO TAŃCA

NASI INSTRUKTORZY

 

 

 

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w zakładce  oferta.

Zapraszam

Michał Rzepka
Właściciel

© COPYRIGHT 2010 ALL RIGHTS RESERVED

Wykonaie projektu: ADIMO.pl - technologie Internetowe

powrót do góry