Co robimy?

Szkoła Tańca Flexi-Dance powstała z pasji do tańca. Wieloletnie doświadczenia taneczne zdobyte podczas uczestnictwa w turniejach tańca towarzyskiego, pokazach, szkoleniach i treningach w umiejętny sposób łączymy z naszą pracą zawodową...

więcej

Zapisz się!!!

Jeśli chcesz uwolnić swoje emocje dołącz do nas.

TAK Chcesz się do nas zapisać??

Kontakt

FLEXI DANCE Świat Tańca

Michał Rzepka
e-mail:  mrzepka@flexi-dance.pl 

 

Adres : ul. Zagłoby 16 paw.b
              02-496 Warszawa

 

Tel:  601 764 434

       570 764 434

 

bilbord

 

TURNIEJ TAŃCA

 

Turniej przynosi dla młodego tancerza korzyści fizyczne, psychiczne i społeczne. Taka forma wyrażenia i zaprezentowania siebie może doprowadzić do pokonania wielu słabości oraz nauczenia się przydatnych umiejętności panowania nad własnym ciałem. Turniej to moment szczytu mobilizacji, adrenaliny oraz przezwyciężania wstydu przed zaprezentowaniem swojej osoby i postępów w tańcu przed szerszą publicznością. Uczy zdrowej rywalizacji, walki fair play, czasem również ponoszenia i przyjmowania porażki. Zachęcamy dzieci  do brania udziału w organizowanych przez nas turniejach, gdyż stanowią one nie tylko motywację do dalszej pracy w celu osiągnięcia zamierzonych efektów, ale także parkietowe spotkania z rówieśnikami i wspaniałą zabawę.

 

 

Dzieci ze Szkół uczestniczące w naszych zajęciach już po 2,3 miesiącach od dnia rozpoczęcia ich przygody z tańcem w grupie początkującej mają możliwość wystąpienia na swoim pierwszym, organizowanym przez nas turnieju tańca. Uczniowie prezentują się najpierw w konkursie drużynowym, gdzie każda drużyna walczy o I miejsce, następnie biorą udział w konkursie indywidualnym  walcząc o I, II, III miejsce. Dla uczestników zawsze przewidziane są medale taneczne oraz puchary dla drużyn.

Informacje o zbliżających się turniejach tańca będą Państwu przekazywane na zajęciach tańca przez instruktora w formie karteczek za pośrednictwem dzieci. W ostatnim tygodniu przed turniejem przekazywane są indywidualne zaproszenia dla osób zapisanych na listę danego turnieju.

Dla dzieci z Przedszkoli  jako element wyróżniający przyjęliśmy jednolitą kolorystykę ubrań, dla każdej z grup przedszkolnych inną, co umożliwi dzieciom identyfikowanie się ze swoją grupą. Dla uczestników zawsze przewidziane są medale taneczne oraz puchary dla drużyn.

 

Informację o zbliżającym się turnieju tańca znajdziecie Państwo na plakacie wywieszonym odpowiednio wcześniej w Waszym przedszkolu, oraz na około 2-3 tygodnie przed imprezą przekazywane będą Państwu szczegółowe informacje w formie karteczek za pośrednictwem wychowawcy.

 


© COPYRIGHT 2010 ALL RIGHTS RESERVED

Wykonaie projektu: ADIMO.pl - technologie Internetowe

powrót do góry