Co robimy?

Szkoła Tańca Flexi-Dance powstała z pasji do tańca. Wieloletnie doświadczenia taneczne zdobyte podczas uczestnictwa w turniejach tańca towarzyskiego, pokazach, szkoleniach i treningach w umiejętny sposób łączymy z naszą pracą zawodową...

więcej

Zapisz się!!!

Jeśli chcesz uwolnić swoje emocje dołącz do nas.

TAK Chcesz się do nas zapisać??

Nasi Instruktorzy:

Michał Rzepka 

 

 

Swoją życiową pasję jaka jest taniec towarzyski połączył z pracą tworząc „Flexi-Dance”. Rocznik 1985. Były zawodnik Polskiego Towarzystwa Tanecznego z najwyższą klasą taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Szlifował swoje umiejętności u najlepszych szkoleniowców w Polsce i na świecie. Swój taniec prezentował na prestiżowych turniejach w kraju i za granicą. Wielokrotny mistrz okręgu podkarpackiego i wamińsko-mazurskiego. III miejsce na Grand Prix  Polski oraz półfinalista Mistrzostw Polski. Od 2006 roku Dyplomowany instruktor tańca z KWALIFIKACJAMI PEDAGOGICZNYM potwierdzonymi odpowiednimi dokumentami. Uczestnik VI i VII edycji TAŃCA Z GWIAZDAMI jako suport z zespołem HOT GOSIP oraz VOLT - Agustina Egurroli. Swoje zamiłowanie do tańca przekazuje najmłodszym jak i dorosłym poprzez zajęcia w wielu placówkach edukacyjnych tj. przedszkola, szkoły, domy kultury, szkoły tańca...

michalrzepka

 

Jarek Chodyra

 

Rocznik 1979. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 7 lat i do dziś konsekwentnie ją kontynuuje. Posiada klasę taneczną „A” a w swoje umiejętności pedagoga tańca potwierdził uzyskując DYPLOM INSTRUKTORA TAŃCA w Polskiej Akademii Sportu. Dzisiaj miłość do tańca przekazuje innym. Swoim entuzjazmem oraz zaangażowaniem potrafi sprawić, że nawet zatwardziali przeciwnicy sztuki tanecznej zaczynają czerpać z niej przyjemność.

jaro

 

 

Katarzyna Wołowiec

 

 

Tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego posiadająca najwyższą klasę krajową A w stylu latynoamerykańskim jak i standardowym. Ponadto jest finalistka okręgu podkarpackiego, finalistka Mistrzostw Polski w klasach. Od wielu lat  reprezentuje kraj na międzynarodowych turniejach tańca. Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności taniec. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, ukończając studia pedagogiczne o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym . Na zajęciach szybko nawiązuje kontakt z uczestnikami wprowadzając ich w świat tańca. 


 

 

Marta Jureczko

 

 

 


 

 

Paulina Przestrzelska

 

Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku "Choreografia i Techniki Tańca". Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat. Początkowo był to taniec nowoczesny. Z czasem próbowała innych stylów i tak pojawił się hip hop oraz house. Paulina szkoliła się u wielu znakomitych tancerzy zarówno z Polski jak i z zagranicy, takich jak: Diana Matos, Kimberley Taylor, Clara Bajado, Gabriel Francisco, Anthony Kaye, David Azama, Moncell ” Ill Kozby” Durden. Równocześnie rozwijała się w technice jazzowej. Brała udział w licznych pokazach i spektaklach nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Finalistka 6. edycji programu „You Can Dance – po prostu tańcz”. Jako jedyna tancerka hip hopowa ze wszystkich edycji programu dotarła do samego finału zajmując zaszczytne drugie miejsce. Program dał jej wiele możliwości rozwoju i pracy. Paulina ma na swoim koncie występ przed znanym raperem 50 Cent'em w telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry Tvn". Można ją zobaczyć w wielu teledyskach takich jak: Daddy's Cash - Feelin' it, Gromee-Live for the lights, Future Folk - Twarda Skała, C-Bool - Pit Stop. Towarzyszyła na scenie takim gwiazdom jak Edyta Górniak, Kayah, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Filatov&Karas, C-Bool, Gromee.

Paulina uczy w wielu szkołach tańca w Warszawie oraz jeździ po Polsce prowadząc warsztaty taneczne. Współzałożycielka Uczniowskiego Klubu Sportowego "PROGRESS WARSZAWA". Jest również instruktorem na rozmaitych obozach tanecznych. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jej styl jest płynny i bardzo unikalny. Obecnie tancerka Grupy NEXT prowadzonej przez Tomasza Barańskiego.


 

Karolina Aniołkowska

 

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat i od tamtej pory stał się on nieodłącznym elementem jej życia. W wieku 9 lat zaczęła uczyć się tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio, a w późniejszym czasie przez 5 lat szkoliła się i rozwijała w prestiżowym zespole hip hopowym Luz 2 (obecnie Swagg Juniors). Ma na swoim koncie osiągnięcia takie jak: dwukrotne mistrzostwo świata w stylu hip hop, dwukrotne mistrzostwo Europy, wielokrotne mistrzostwa i wicemistrzostwa Polski, zarówno w formacji, mini formacji, jak i w duecie. Swoje umiejętności w tańcu jazzowym rozwijała pod okiem wybitnego trenera Pawła Michno, a efektem tej współpracy był udział w kolejnych edycjach “Up to Stage”.  W latach 2016-2018 była tancerką teatru tańca Jazzgot, z którym zdobyła w roku 2017 m.in. 2. miejsce na III Konkursie Teatrów Tańca w Kielcach, organizowanym przez Kielecki Teatr Tańca czy 1 miejsce na Ogólnopolskich Konfrontacjach Kompozycji Tanecznych Teatrów Tańca i Ruchu w Opolu. Kształciła się w zakresie tańca jazzowego, klasycznego, modern, contemporary ballet oraz tańca współczesnego w Neoclassica Ballet Center, na wielu warsztatach zarówno w Polsce oraz za granicą, w takich szkołach jak KNT Danceworks i Studio 25 w Manchesterze, Centre Chorégraphique James Carles w Tuluzie, Studio Harmonic w Paryżu.  Najważniejsza w tańcu jest dla niej wszechstronność i nieustanny rozwój, a także umiejętność zarażania innych swoją pasją i uśmiechem na każdych zajęciach tanecznych


 

 

   Natalia Mioduszewska

 

 

Natalia Mioduszewska rozpoczęła swoją taneczną ścieżkę rozwoju w wieku lat 6,  kiedy to rodzice zapisali ją na zajęcia z tańca towarzyskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Wielokrotnie zajmowała miejsca na najwyższym stopniu podium w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Sportowego, a w wieku jedynie 14 lat zdobyła najwyższą klasę krajową „A”.
Zainteresowanie tańcem współczesnym przerodziło się w fascynację Teatrem Tańca i dzięki temu została członkinią Atelier Warszawskiego Teatru Tańca. Połączenie dwóch ważnych dla niej dziedzin sztuki zaowocowało stworzeniem monodramu opartego na ruchu ciała, który realizowany był w czasie, gdy należała do alternatywnego Teatru Kreatury.
Nagrodzona na wielu Festiwalach Teatralnych reprezentując swoje rodzinne miasto otrzymała Stypendium Prezydenta Miasta Gorzów Wielkopolski w dziedzinie “kultury, sztuki i teatru”. Dzięki pozyskanemu grantowi mogła ukończyć roczną szkołę aktorską prowadzoną przez Regionalny Ośrodek Edukacji. Poszerza wiedzę i umiejętności z tańca klasycznego. Realizuje kurs dyplomowy w Centrum Baletowym Neoclassica.

 

KAROLINA RUTKOWSKA

 

 

Karolian Dachnowicz

 

 

Hey z tej strony Bgirl Karola. Swoją przygodę z tańcem zaczęłam 10 lat temu. Brałam udział w licznych warsztatach tanecznych ucząc się od najlepszych  bboys i bgirls na świecie. Jestem instruktorką breakdance, hip hop - u i innych styli tanecznych wchodzących w skład Street Dance. Absolwentka Wychowania dzieci Fizycznego,  trenerka personalna i instruktorka fitness. Od kilku lat czynnie poszerzam miłość do breakdance i hip-hopu na obozach sportowych. Swoją pasję rozpoczęłam w Rzeszowie,  poprzez Wielką Brytanię a obecnie szerzę ją w Warszawie   zapraszam na zajęcia ze mną   Peace

© COPYRIGHT 2010 ALL RIGHTS RESERVED

Wykonaie projektu: ADIMO.pl - technologie Internetowe

powrót do góry